Teen joga

10.0 - 16.0 years
Course class: 11/17
Wed, 20/09/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 27/09/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 04/10/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 11/10/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 18/10/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 25/10/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 01/11/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 08/11/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 15/11/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 22/11/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 29/11/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 06/12/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 13/12/2023, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 03/01/2024, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 10/01/2024, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 17/01/2024, 04:45pm-05:45pmfree Wed, 24/01/2024, 04:45pm-05:45pmfree
29. Nov (Wednesday)
04:45pm - 05:45pm
Taneční sál
0
min
6
15
max

Jedním z hlavních cílů je, aby teenkám cvičení přineslo radost z pohybu a pomohlo jim nastavit správné pohybové vzore. Petra ráda zpestřuje lekce jógy o hravé cviky proti plochonoží, cviky na nestabilních plochách, cviky z párové jógy, akrojógy, všímavost, relaxaci, meditaci. Teenky se při lekcích dotknou vnímavosti svého těla i dechu, emocí i pocitů, podpoří zdravou sebedůvěru, flexibilitu a sílu. Setkání jsou vždy přizpůsobeny momentální náladě, potřebám a rozpoložení teenek. Cvičí se bosky, v pohodlném oblečení.

Studio MuŠka

Edisonova 27/21, 109 00 Praha 10 - Petrovice

Studio MuŠka je místo (oáza), kde se setkává umění a radost z pohybu ve všech věkových kategorií. Studio je zaměřeno na pedagogickou a uměleckou práci v oblasti taneční, výtvarné, hudební a pohybové výchovy pro děti i dospělé. Práce studia směřuje k rozvíjení dětské osobnosti, její individuality a talentu. U dospělých se jedná především o radost z umělecké činnosti a zdravého pohybu.