Latino Ladies - latinsko americké tance pro ženy - záskok Marcela

03. Dec (Sunday)
07:00pm - 08:00pm
Taneční sál
0
min
4
12
max

Rády byste si zatančily, ale nemůžete sehnat partnera? Nezoufejte, protože na lekce Latino Ladies žádného partnera nepotřebujete. Přijďte si zatančit a zažijte radost z tance!

Latino Ladies jsou taneční lekce latinskoamerických tanců, mezi které patří salsa, samba, rumba, chacha, jive a spousta dalších. Tyto tance jsou skvělý způsob, jak se naučit nové pohyby a zlepšit svou koordinaci. Kromě toho se jedná i o velmi zábavnou formu cvičení, která krásně formuje postavu a zpevňuje důležité partie. Lekce jsou vhodné pro všechny ženy, případně dívky, které si chtějí zatančit bez partnera. Na věku nezáleží a kurz je vhodný i pro úplné začátečnice. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a přijďte si se mnou zatančit. Těším se na Vás!

Cena lekce:
175,- Kč (4000 kreditů za 3500,- Kč)
180,- Kč (2000 kreditů za 1800,- Kč)
Jednorázový vstup 200,- Kč (platba na recepci) 

Studio MuŠka

Edisonova 27/21, 109 00 Praha 10 - Petrovice

Studio MuŠka je místo (oáza), kde se setkává umění a radost z pohybu ve všech věkových kategorií. Studio je zaměřeno na pedagogickou a uměleckou práci v oblasti taneční, výtvarné, hudební a pohybové výchovy pro děti i dospělé. Práce studia směřuje k rozvíjení dětské osobnosti, její individuality a talentu. U dospělých se jedná především o radost z umělecké činnosti a zdravého pohybu.